Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dishonored 2 - Misja 2: Kraniec świata - działania specjalne

Poznaj cele dodatkowe oraz sposoby ich realizacji.

Są to oddzielne mini zadania, o których wykonaniu bądź nie, dowiadujesz się dopiero po przejściu danej misji i sprawdzeniu trzeciego ekranu statystyk. W każdym podsumowaniu zobaczysz nazwę działania specjalnego, jego krótki opis, a także informację o tym, czy je zaliczyłeś.

Poniżej możesz zapoznać się z zadaniami specjalnymi w misji Kraniec świata. Dodatkowo zostały one oznaczone w samym opisie przejścia gry, więc możesz łatwo zlokalizować miejsce, gdzie należy dany cel wypełnić.


Gniazdostróż - podczas próby przejścia przez ścianę światła będziesz mógł skorzystać z kilku dróg. Jedną z nich jest przejście przez budynek z insektami nazywanymi krwiogzami. Po przejściu przez lokację będziesz mógł jeszcze przeszukać piętro znajdujące się za komodą blokującą drogę. Trafisz na klatkę schodową, a na górze natkniesz się na Gniazdostróża, którego najlepiej wyeliminować usypiającym bełtem, kiedy stoi do ciebie tyłem.

Czarnorynkowy włam - po uśpieniu Gniazdostróża w poprzednim działaniu specjalnym, znajdziesz przy nim terrarium. W środku znajduje się klucz, dzięki któremu możesz od tyłu wejść do czarnorynkowego sklepu (mogłeś go odwiedzić w ramach misji opcjonalnej). Warto to uczynić, a po ogłuszeniu sklepikarza dokładnie go przeszukać, ponieważ jest tu wiele cennych rzeczy.

Przyjdzie co do czego - w pobliżu ściany światła będziesz świadkiem sceny, w której dwóch strażników chce wrzucić na pole elektryczne cywila. Pomóż ofierze eliminując rywali np. przy pomocy bełtów usypiających.

Spróbuj mnie otworzyć - polega na otworzeniu sejfu w przyczółku rewidentów. Potrzebna jest do tego książka Siedem zakazów (leży przy sejfie) oraz notatka Zakazy, które zapewnią bezpieczeństwo (leży na stoliku w pokoju z prawej). Musisz teraz dopasować po kolei zakazy z notatki do cyfr z księgi (układy są generowane losowo). Przykładowo, jeśli na notatce widnieją zakazy: Nienasycony apetyt, Próżnujące dłonie oraz Rozpustne ciało, to w księdze mają one następujące numery - 5, 3, 6 - i to jest właśnie kombinacja do sejfu.

Świeży grób - działanie zostanie zaliczone w momencie, gdy dostarczysz do Mindy ciało w ramach zadania dodatkowego Skorzystaj z pomocy Mindy (musisz dostarczyć kobiecie zwłoki mężczyzny znajdujące się w przyczółku rewidentów).


Spis treści: Dishonored 2 - Poradnik, Solucja

Zobacz:

- Dishonored 2 - Misja 2: Kraniec świata - Po przebudzeniu, Groźna wręga

- Dishonored 2 - Misja 2: Kraniec świata - Czarnorynkowy sklep, ściana światła

- Dishonored 2 - Misja 2: Kraniec świata - Przyczółek rewidentów, ciało dla Mindy (opcjonalne)

- Dishonored 2 - Misja 2: Kraniec świata - Stacja Addermire, mieszkanie dr Hypatii

- Dishonored 2 - Misja 2: Kraniec świata - sekrety i znajdźki


Mieszkanie dr Hypatii - celem jest przeszukanie mieszkania dr Hypatii. Jest ono na piętrze budynku stojącego naprzeciwko stacji Addermire. Możesz się tam dostać korzystając z balkonu lub zdobywając klucz na tyłach sklepu Wislona z sejfami.

O autorze

Awatar Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Komentarze