Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Łatka Dishonored 2 z nowymi opcjami poziomu trudności już dostępna

Jest też szereg poprawek.

Na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One pojawiła się kolejna aktualizacja gry Dishonored 2. W skład łatki wchodzą między innymi niestandardowe ustawienia poziomu trudności.

Wprowadzone opcje pozwalają zmodyfikować ponad 20 elementów rozgrywki. Korzystając ze specjalnych suwaków możemy na przykład zmienić efektywność ukrywania się za osłonami czy szybkość działania strzałek usypiających.

Jest też możliwość wpłynięcia na liczbę przeciwników, którzy mogą w tym samym momencie zaatakować prowadzoną przez graczy postać.

Dodano również kolejny stopień trudności - tak zwany „tryb dla twardzieli”. W wariancie zabrakło opcji ręcznego zapisywania i wczytywania rozgrywki, a każda śmierć definitywnie kończy zabawę.

W łatce zaimplementowano też funkcję ponownego przechodzenia już ukończonych zadań. Poszczególne misje wybieramy z poziomu menu głównego gry.

Twórcy podkreślają, że wspomniana opcja ułatwia zdobycie kilku trudniejszych do odblokowania osiągnięć, w tym między innymi „Czyste ręce” oraz „Duch”.

Aktualizacja naprawia też szereg błędów. Rozwiązano na przykład problemy związane z zawieszaniem produkcji, zapisywaniem rozgrywki, generowaniem obrazu, dźwiękiem czy kolizjami.

Pełną listę usterek, które eliminuje patch, można znaleźć we wpisie opublikowanym na oficjalnym blogu firmy Bethesda.

Akcja tytułu osadzona jest 15 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Emily Kaldwin zasiada na tronie Cesarstwa Wysp, ale w wyniku zamachu stanu musi uciekać do Karnaki. Wraz ze znanym z pierwowzoru Corvo Attano, chce zdemaskować spisek i odzyskać władzę.

Dishonored 2 dostępne jest na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze