Skip to main content

Diablo Immortal - runy: do czego służą, zdobywanie

Jak pozyskiwań runy i do czego je wykorzystać.

Runy stanowiły bardzo ważny element rozgrywki w drugiej odsłonie serii, nie inaczej jest też w Diablo Immortal. Tutaj jednak nie wykorzystasz ich w bezpośredni sposób, a do tworzenia przedmiotów. Z tej strony dowiesz się jakie mają zastosowanie i skąd je wziąć.

Głównym źródłem run są pradawne szczeliny. Normalnie, po ukończeniu jej masz niewielką szansę na zdobycie dowolnej runy, możesz jednak poprawić ją za sprawą rzadkich emblematów. Wtedy jedno przejście nagrodzi cię nawet kilkudziesięcioma sztukami.

Ilość posiadanych run możesz sprawdzić otwierając ekwipunek i przełączając się na trzecią zakładkę (1) - z ikonką sakwy. Tutaj będą zlokalizowane wszystkie runy (2) - są to kamienie z wyrytymi na nich znakami.

Do czego jednak wykorzystasz runy? Nie da się ich założyć na postać czy umieścić w przedmiocie, przydadzą ci się jednak do tworzenia legendarnych klejnotów. Im lepszej jakości klejnot, tym więcej run (a także lepszej jakości) będziesz musiał wykorzystać.

Nie przejmuj się nadmiernie ich zdobywaniem, jeśli twoja postać nie ma jeszcze 60 poziomu. Wchodź po prostu do wspomnianej pradawnej szczeliny, od czasu do czasu korzystając z emblematów. W ten sposób regularnie będziesz powiększał zasób run, przez co stworzysz te klejnoty legendarne, których nie uda ci się zdobyć w szczelinach.

Spis treści: Diablo Immortal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Diablo Immortal - drużyna: jak znaleźć inne osoby do gry

Zobacz także