Skip to main content

Diablo Immortal - drużyna: jak znaleźć inne osoby do gry

Sposób na dołączanie do innych graczy.

Choć możesz bez problemu grać w Diablo Immortal w pojedynkę, zabawa drużynowa jest bardziej opłacalna. Dzięki innym graczom szybciej oczyścisz podziemia, a dodatkowo zyskasz premię do znajdywania magicznych przedmiotów. Z tej strony dowiesz się jak dołączać do innych drużyn i tworzyć je samodzielnie.

Nawet jeśli grasz solo, w grze faktycznie jesteś w swojej własnej drużynie. Możesz ją podejrzeć klikając na ikonkę (1) przy portrecie twojej postaci. Tam też będziesz mógł zaprosić do drużyny znajomych - jeśli masz ich na liście. Jeśli jednak chcesz grać z losowymi graczami, wciśnij przycisk Menu (2) w lewym górnym rogu.

Z dostępnych pozycji wybierz wyszukiwarkę drużyn (3), by otworzyć nowe okno.

Znajdziesz tutaj listę drużyn (4), do których możesz dołączyć - wystarczy wcisnąć przycisk wyślij zgłoszenie (5). Jeśli lider drużyny cię zaakceptuje, dołączysz do niej i będziesz widział innych graczy.

Możesz wykorzystać filtry u góry (6) by zmienić typ drużyn, jakie się tutaj wyświetlają. U dołu ekranu (7) z kolei dostosujesz dodatkowe parametry - jak poziom trudności c czy zakres poziomów, który cię interesuje. Za pomocą przycisku Stwórz zgłoszenie (8) możesz stworzyć własną drużynę w oparciu o konkretne parametry.

Wchodź do tego okna wtedy, gdy chcesz pograć w drużynie lub masz problem z jakimś wyzwaniem. Może akurat trafisz na moment, w którym drużyna na twoim poziomie szuka dodatkowego członka drużyny do wspólnej zabawy.

Spis treści: Diablo Immortal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Diablo Immortal - emblematy: rodzaje, do czego służą

Zobacz także