Skip to main content

Diablo Immortal można już pobrać. Ruszył preload na PC

Przygotowania do premiery.

Już w przyszłym tygodniu - 2 czerwca - na PC rozpocznie się otwarta beta darmowego Diablo Immortal. Zainteresowani mogą już pobrać pliki niezbędne do uruchomienia gry.

Preload dostępny jest za pośrednictwem Battle.net. Aby wstępnie ściągnąć produkcję, należy zalogować się na konto na platformie Blizzarda, na karcie katalogowej tytułu kliknąć przycisk „Pobierz wstępnie”, a następnie postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Wcześniejsze pozyskanie plików tytułu może okazać się dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla użytkowników z wolniejszym łączem internetowym - łączny rozmiar Diablo Immortal wynosi bowiem 26,80 GB.

Ponadto podano dokładny termin startu darmowej odsłony cyklu. Twórcy uruchomią serwery produkcji w czwartek, 2 czerwca, o godzinie 19:00 czasu polskiego - zarówno na PC, jak i urządzeniach mobilnych.

Harmonogram startu Diablo Immortal na świecie

O ile na komputerach osobistych ruszy dopiero otwarta beta gry, na smartfonach i tabletach z iOS i Androidem ukaże się pełna wersja tytułu. Na platformach przenośnych nie przewidziano opcji wstępnego pobrania, ale stosowna aplikacja w sklepach App Store i Google Play u niektórych osób może pojawić się już 1 czerwca.

Diablo Immortal będzie darmowe, ale oczywiście nie zabraknie opcjonalnych mikropłatności - za prawdziwe pieniądze kupimy nie tylko skórki, ale też między innymi jednostki Eternal Orb, które pozwolą na przykład zwiększyć nagrody za kończone Szczeliny. To właśnie przez obecność podobnych elementów produkcja nie zadebiutuje w Belgii i Holandii.

Zobacz także