Skip to main content

Diablo Immortal - dziedzictwo horadrimów: naczynia, jak ulepszać

Jak odblokować nowe naczynia, ulepszać je i aktywować premie dla postaci.

Dziedzictwo Horadrimów to jedna z mechanik rozgrywki w Diablo Immortal. Za jej sprawą możesz znajdować specjalne artefakty, zwane w grze naczyniami, które zapewnią liczne wzmocnienia twojej postaci. To, jak je zdobyć, a także potem ulepszać, wyjaśniamy na niniejszej stronie.

By móc skorzystać z tej mechaniki, musisz wpierw wejść do Sanktuarium Iben Fahda (1). Lokacja ta odblokuje się dla ciebie po awansie na 49 poziom. Jeśli jeszcze tam nie byłeś, zajrzyj na stronę grobowiec Iben Fahda: klucz pretendenta gdzie opisujemy wejście.

Po zejściu na dół podejdź kawałek i wejdź w interakcję z kapliczką (2), by otworzyć okno dziedzictwa Horadrimów.

W oknie tym znajdziesz łącznie 9 gniazd (3) na artefakty. Pierwszy z nich, Miłosierdzie Caldesanna (4) zdobędziesz i umieścisz w ramach zadania głównego.

Po kliknięciu na dowolny artefakt, wyświetlą się informacje o oferowanych przez niego bonusach (5). Jeśli posiadasz odpowiednią liczbę kamieni (6), możesz ulepszyć (7) dany artefakt, by wzmocnić efekt. Same kamienie zdobędziesz w ramach oczyszczania grobowca Iben Fahda, o czym wspomnieliśmy przed momentem.

W jaki sposób odblokować kolejne artefakty? Kliknij na dowolne gniazdo, by wyświetlić informacje (8) o czynności, którą musisz wykonać. W większości przypadków jest to pokonanie konkretnego wroga na wyższym poziomie trudności.

Gdy to uczynisz, otrzymasz artefakt - kolejne naczynie. Wtedy też wróć do tej kapliczki i umieść przedmiot w odpowiednim dla niego miejscu, by zyskać premię.

Spis treści: Diablo Immortal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Diablo Immortal - grobowiec Iben Fahda: klucz pretendenta

Zobacz także