Skip to main content

Diablo Immortal - grobowiec Iben Fahda: klucz pretendenta

Jak wejść do Azylu Iben Fahda i co można tam znaleźć.

Azyl Iben Fahda - lub grobowiec Iben Fahda - to jedna z lokacji w Diablo Immortal, w której znajdziesz przedmioty potrzebne do wzmacniania postaci. Gdzie znaleźć do niego wejście i co tam na ciebie czeka? Dowiesz się z tej strony.

Wejście do Azylu Iben Fahda znajdziesz w północnej części Zachodniej Marchii (1). By jednak tam wejść, musisz wykonać odpowiednio dużo zadań głównych - po awansowaniu postaci na 49 poziom doświadczenia.

Wejście ukryte jest za pomnikiem (2). Kliknij na niego, a następnie na schody, które się odkryją.

Po zejściu na dół, podejdź kawałek do przodu, by znaleźć kapliczkę (3). Po wejściu z nią w interakcję, będziesz mógł wykorzystać artefakty, które znajdziesz w trakcie innych aktywności, by wzmocnić swoją postać.

Jeśli pójdziesz ścieżką do dalszej części podziemia, dotrzesz do głębi azylu. W tych tunelach natrafisz na potwory, które mają szansę upuścić klucz pretendenta (4).

Przedmiot ten wykorzystasz w dalszej części azylu. Na końcu tuneli trafisz do komnaty skarbów. Znajdziesz tutaj skrzynie (5), do otwarcia których potrzebne są klucze. Pierwsza jest darmowa, każda kolejna wymaga ich więcej.

Z każdej wypadną kamienie (6) - beryl, granat i szafir - za sprawą których ulepszysz wspomniane wcześniej artefakty.

Azyl możesz odwiedzać ponownie, po upływie czasu, by znów zapolować na wrogów, zdobyć klucze, a finalnie kamienie. Każdego dnia możesz wykorzystać rękojeści, by u handlarza zakupić do 5 kluczy pretendenta - tym samym zwiększając ilość kamieni, które zdobędziesz.

Spis treści: Diablo Immortal - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Diablo Immortal - platyna: jak zdobywać bez płacenia

Zobacz także