Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 Ultimate Edition na zwiastunie. Blizzard zachęca do wersji ze skinami i Karnetem Bojowym

Nieco droższej.

Microsoft opublikował zwiastun rozkładający na cześci pierwsze Diablo 4 w wersji Ultimate Edition. To dobra okazja, by przyjrzeć się bonusom w droższym wydaniu, wycenionym na 460 zł.

Nabywcy Ultimate Edition zagrają w pełną wersję Diablo 4 „do czterech dni wcześniej”. Dlaczego „do”? Blizzard zapewne zostawia sobie otwartą furtkę na wypadek problemów technicznych, które mogłyby przesunąć datę wczesnego dostepu. Można jednak spokojnie oczekiwać dostępu do gry już 2 czerwca, a więc cztery dni przed premierą.

W pakiecie są też dwa wierzchowce, zbroja dla wierzchowca, emotka „Skrzydła Stworzyciela” i skiny, które można wykorzystać w World of Warcraft, Diablo 3 i Diablo Immortal. Wszystkie przedmioty kosmetyczne możecie zobaczyć w ruchu w poniższym materiale.

Edycja Ultimate zapewnia też odblokowany Karnet Bojowy Premium, a więc płatną wersję, która zapewni znacznie więcej nagród kosmetycznych niż darmowa. Dodatkowo na start będzie już odblokowanych 20 poziomów Battle Passa, a gracze otrzymają jego „przyspieszoną” wersję, co oznacza, że będą szybciej osiągać kolejne poziomy.

Opinie na temat tak drogiej edycji są mieszane. W momencie pisania wiadomości trailer ma więcej łapek w dół niż w górę, a niektórzy wyrażają wątpliwości w komentarzach.

Te różne edycje sprawiają, że myślę, że gra nie będzie świetna. Wygląda jak kolejny sposób na maksymalizację przychodów w krótkim czasie, tak jak było z Diablo Immortal” - napisał jeden z komentujących. „Przyspieszony Battle Pass. To budzi poważne zastrzeżenia” - uważa inny.

Oprócz podstawowej wersji i wspomnianego Ultimate Edition, Diablo 4 jest też dostępne w wersji Digital Deluxe. W porównaniu do Ultimate, pozbawiona jest ona bonusów związanych z Karnetem oraz emotki „Skrzydła Stworzyciela”.

Przypominamy, że aby uzyskać dostęp do zamkniętej bety Diablo 4, która startuje już jutro, nie trzeba nabywać droższych edycji. Wystarczy preorder wersji podstawowej.

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze