Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 pojawiło się w Battle.net. Gracze nie kryją ekscytacji

Aktualizacja: niestety to tylko wewnętrzne testy.

Aktualizacja: Niestety beta Diablo 4 w Battle.necie to tylko wewnętrzne testy przeznaczone dla deweloperów. Sprawę wyjaśnił na Twitterze odpowiedzialny za serię Rod Fergusson, doceniając ekscytację fanów.


Oryginalna wiadomość: W plikach launchera Battle.net fani znaleźli wiele fragmentów kodu odnoszących się do Diablo 4 oraz możliwość uruchomienia instalatora wersji beta wyczekiwanej gry.

Jak informuje portal Wowhead, znaleziony w plikach gry kod odnosi się do słowa „Fenris”, która jest wewnętrzną nazwą kodową Diablo 4 wśród deweloperów. Dataminerom udało się również wywołać instalator wersji beta, chociaż samo rozpoczęcie pobierania gry było niemożliwe.

Wiadomość podekscytowała fanów serii, gdyż oznacza, że premiera tytułu może nadejść szybciej, niż do tej pory przewidywano.

- Próbuję złagodzić swoje oczekiwania, ale jestem bardzo podekscytowany - napisał jeden z użytkowników działu Reddita, poświęconemu serii Diablo. Inny internauta stwierdził, że liczy na rozpoczęcie bety w sierpniu lub na początku września.

Warto dodać, że Blizzard rozpoczął niedawno nietypową akcję promocyjną, gdzie za zrobienie sobie tatuażu z motywem Diablo można otrzymać przepustkę do wersji beta tytułu. Koniec konkursu ustalono na 10 września, zatem mało prawdopodobne, by gra pojawiła się przed tym terminem.

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze