Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Beta Diablo 4 w zamian za tatuaż - nietypowa oferta Blizzarda

Pamiątka na zawsze.

Blizzard przypomina o inicjatywie „Diablo Hell’s Ink”, ujawnionej miesiąc temu. Firma pojawia się w słynnych salonach tatuażu na całym świecie, oferując fanom okazję przyozdobienia własnego ciała.

Na miejscu doświadczeni artyści wykonują malunki grupie osób wyłonionych we wcześniejszym konkursie, ale można też liczyć na łut szczęścia i ustawić się w kolejkę, wybierając jeden z przygotowanych wzorów o tematyce Diablo. Są logo gry, ale także ikony klas postaci i tak dalej. Wszystko za darmo!

Co więcej, wszystkie osoby, które zdecydują się na taki krok, otrzymują nie tylko dostęp do wersji beta (gdy ta zadebiutuje), ale także kopię Diablo 4, już po premierze.

Wzory, które oferowano w Los Angeles

Minus jest taki, że inicjatywa nie obejmuje Polski. Pierwsza wizyta odbyła się 16 lipca w Los Angeles, a teraz Blizzard zmierza do Chicago (23 lipca). Najbliżej naszego kraju będzie odsłona w Berlinie (18 sierpnia). Poza tym Diablo przejmie jeszcze salony w Nowym Jorku, Miami, Londynie, Melbourne i - na koniec - w Sydney (10 września).

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze