Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Diablo 4 ma "przyciągać graczy przez lata"

Zapewnienia Activision Blizzard.

Diablo 4 jest tworzone z myślą o angażowaniu i przyciąganiu odbiorców do gry przez lata po premierze - podkreślił Daniel Alegre, dyrektor operacyjny w Activision Blizzard.

- Blizzard robi znaczne postępy z Diablo 4, gra zapowiada się coraz lepiej, a zespół przeznacza odpowiednie zasoby, by stworzyć ekscytującą zawartość, która będzie kreaować zaangażowanie graczy przez wiele lat - powiedział Alegre podczas rozmowy z inwestorami.

Diablo 4 nie ma jeszcze daty premiery, a deweloperzy co kwartał dzielą się z fanami nowymi informacjami o postępach prac nad grą. Ostatnio pokazano imponujący system personalizacji postaci.

Pod względem rozgrywki to nadal tradycyjny hack'n'slash. Przemierzamy kolejne lokacje, pokonując zastępy potworów, zbierając coraz lepszy sprzęt. Nowość to otwarty świat, wierzchowce i możliwość spotykania innych graczy, by - przykładowo - razem pokonywać bossów.

W różnych regionach natkniemy się także na strefy PvP, gdzie będzie można powalczyć z obcymi bohaterami. Będziemy tam zbierać specjalne odłamki, za które kupimy przedmioty zmieniające wygląd naszej postaci. Obecnie potwierdzone klasy to Druid, Czarodziejka, Łotrzyk i Barbarzyńca.

O autorze
Komentarze