Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości - pierwsze DLC ukaże się 23 września

Powrót Franka Pritcharda.

Square Enix i Eidos Montréal ogłosili, że pierwsze fabularne DLC do gry Deus Ex: Rozłam Ludzkości ukaże się już pierwszego dnia jesieni, czyli 23 września.

Francis Pritchard z czasów Buntu Ludzkości

Rozszerzenie zatytułowane System Rift dostępne będzie na PC, PlayStation 4 i Xbox One, do kupienia osobno lub z przyszłymi dodatkami, w ramach przepustki sezonowej.

Główną atrakcją dodatku będzie powrót Francisa Pritcharda, czyli specjalisty od zabezpieczeń znanego wszystkim fanom Deus Ex: Bunt Ludzkości z 2011 roku.

Były kolega z czasów pracy w Sarif Industries potrzebuje pomocy Jensena do wyśledzenia informacji na temat tajemniczej firmy Santeau Group.

Zobacz: Deus Ex: Mankind Divided, Rozłam Ludzkości - Poradnik, Solucja

W tym celu główny bohater będzie musiał dostać się do pilnie strzeżonych serwerów Palisade Blade. Zadanie może okazać się pomocne także w celu poznania dalszych planów Illuminati.

Powróci nawet Andreas Apergis, aktor podkładający głos pod postać Francisa Pritcharda w Buncie Ludzkości.

Deus Ex: Rozłam Ludzkości zaraz po premierze krytykowano między innymi za zbyt nagłe zakończenie i urwane wątki. Premiera pierwszego fabularnego dodatku tak szybko - dokładnie miesiąc - po debiucie najpewniej nie poprawi sytuacji i zdaje się tylko potwierdzać, że część zawartości wycięto właśnie z myślą o DLC.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze