Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Destiny otrzyma transakcje cyfrowe

Dodatkowe animacje postaci za srebro. Misje za darmo?

Studio Bungie ogłosiło, że od 13 października rozpocznie oferować w Destiny kosmetyczne dodatki, do kupienia w ramach transakcji cyfrowych.

Postać po lewej wygląda jak świnka

Tego dnia w Wieży pojawi się Tess Everis ze swoim kramem, usunięta poprzednio w sierpniu tego roku. Teraz jej sklepik będzie oferował 18 nowych animacji - emotek - dla postaci.

Walutą będzie Srebro - Silver - kupowane za prawdziwe pieniądze w PlayStation Store lub w Xbox Games Store. Bungie nie podało jeszcze cen i szczegółów.

Deweloperzy zapewniają za to, że emotki są kompletnie opcjonalne i w żaden sposób nie wpływają na rozgrywkę. Wszyscy użytkownicy otrzymają też nieco Srebra za darmo, by sprawdzić asortyment.

Tymczasem serwis Kotaku podaje - powołując się na anonimowe źródła - że Activision planuje całkowicie zmienić model dystrybucji nowej zawartości dla Destiny.

Zamiast płatnych rozszerzeń w stylu The Dark Below i House of Wolves, wydawca chce podobno regularnie publikować kolejne misje i zadania za darmo, aż do jesieni 2016 roku, gdy ukaże się pełnoprawne Destiny 2.

Rozpoczęcie sprzedaży mniejszych bonusów w ramach transakcji cyfrowych zdaje się wspierać ten pomysł, ponieważ pozwoli twórcom wypracować przychody nawet bez mniejszych rozszerzeń.

Masz wolną chwilkę? Zobacz także:

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze