Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo Wo Long: Fallen Dynasty dostępne do pobrania

Ale tylko do 26 marca.

Wersja demonstracyjna Wo Long: Fallen Dynasty jest już dostępna do ogrania na PC, PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series X/S. Premierę pełnej wersji gry zaplanowano na 3 marca.

Tytuł sprawdzimy za darmo na wymienionych platformach do 26 marca. Demo pozwoli na rozegranie pierwszych dwóch rozdziałów gry oraz przeniesienie postępów rozgrywki do pełnej wersji, która trafi na rynek już w przyszły piątek. Gracze, którzy ukończą krótki fragment produkcji, otrzymają w nagrodę darmowe rozszerzenie w postaci unikalnego hełmu.

Twórcy opublikowali jednocześnie nowy zwiastun premierowy, prezentujący kolejne ujęcia z samej z rozgrywki. Widzimy więc walkę z demonicznie wyglądającymi bestiami, pojedynek z przeciwnikiem na wierzchowcu i pokaz szermierczych umiejętności głównego bohatera.

Za grę odpowiada studio Team Ninja złożone z deweloperów działających wcześniej nad NiOh oraz Bloodborne. Zespół postanowił wykorzystać swoje doświadczenie i stworzyć kolejnego soulslike’a, tym razem opartego jednak na mitologii chińskiej. Świat gry będzie przepełniony elementami fantastycznymi, a do dyspozycji gracza oddane zostaną zarówno narzędzia do walki wręcz, jak i magiczne zaklęcia.

Zgodnie z duchem serii NiOh, podstawą rozgrywki będą odpowiednio wymierzone ciosy oraz uniki. Tytuł wyróżni się również wysokim poziomem trudności, rozwiniętym systemem walki i różnorodnością przeciwników. Warto wspomnieć, że w dniu premiery gra trafi do oferty abonamentu Game Pass.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze