Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo Forspoken od dzisiaj także na PC

Warto sprawdzić przez zakupem za 339 zł.

Square Enix poinformowało, że wersja demonstracyjna Forspoken pojawi się jeszcze dzisiaj na platformach dystrybucji cyfrowej na PC. Nie podano konkretnej godziny.

Mowa o Steamie, Epic Games Store oraz o Microsoft Store. Demo już od jakiegoś czasu dostępne jest na PlayStation 5, gdzie niedawno doczekało się nawet aktualizacji, odpowiadającej na narzekania graczy. Pozostaje mieć nadzieję, że na komputerach osobistych otrzymamy najnowszą odsłonę.

Możliwość sprawdzenia produkcji przez ewentualnym zakupem wydaje się być rozsądnym posunięciem. Recenzje tytułu są bowiem raczej mieszane, a cena na PC - wyjątkowo wygórowana, opiewająca na 339 złotych. Jest też Digital Deluxe Edition za 449 zł.

„W demie na PC gracze staną twarzą w twarz z przeróżnymi przeciwnikami i przetestują umiejętności walki z szerokiego arsenału ataków i magii wspierającej, przygotowując się na żywiołową akcję z pełnej wersji” - czytamy w oficjalnym ogłoszeniu studia Luminous Productions, odpowiedzialnego za prace.

Nie podano dokładnej godziny debiutu wersji demonstracyjnej, lecz można zakładać, że ukaże się po południu, równocześnie z pełną wersją.

„Dołącz do Frey Holland, która w tajemniczych okolicznościach zamienia Nowy Jork na piękne, lecz równie okrutne krajobrazy świata Athia” - głosi opis gry. „Podczas poszukiwania drogi do domu musi spojrzeć w głąb siebie, by poradzić sobie z bestiami i zdradzieckimi Tantami”.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Forspoken

PS5, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze