Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Demo Forspoken na PS5 dostało… aktualizację

Choć premiera za tydzień.

Producent kreatywny Raio Mitsuno ujawnił podczas wczorajszej transmisji na żywo, że wydana w grudniu wersja demonstracyjna Forspoken doczekała się aktualizacji, w odpowiedzi na opinie graczy.

„Wysłuchaliśmy waszych reakcji oraz wrażeń z dema i chcieliśmy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by wrażenia były jak najlepsze - zapewnił deweloper. Jednocześnie opublikowano także wymagania sprzętowe dla wersji PC, co opisywaliśmy już wczoraj.

Wracając do dema, to ukazało się na początku grudnia, wyłącznie na PS5. Publikacja aktualizacji może być pewnym zaskoczeniem - mogłoby wydawać się, że Square Enix skupi się na pełnej wersji, debiutującej już w nadchodzący wtorek.

Twórcy wprowadzili możliwość zmiany obłożenia przycisków, a zablokowana na przeciwniku kamera zostaje na celu nieco dłużej, gdy ten znika z ekranu. Zmodyfikowano rozmiary niektórych fontów, a także „naprawiono przeróżne problemy techniczne”.

Być może poprzez aktualizację dema twórcy zabezpieczają się na przyszłość. Wersja demonstracyjna zaraz po wydaniu na początku grudnia została przyjęte raczej chłodno. Pomimo przygotowania aż sześciu trybów graficznych trudno o prawdziwie płynną rozgrywkę.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Forspoken

PS5, PC

Related topics
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze