Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Space Remake - multiplayer: czy jest tryb sieciowy

Zabawa z innymi graczami.

Odświeżona wersja kultowego horroru zapewni wciągającą rozrywkę na wiele godzin. Poniżej odpowiadamy na pytanie, czy w Dead Space Remake jest tryb sieciowy.

Niefortunnie dla graczy lubiących zabawę w trybie wieloosobowym, w grze znajdziemy jedynie kampanię single player. Nie ma tu modułu kooperacji ani innych form współzawodnictwa z żywymi użytkownikami.

Nie zapowiada się też na to, aby tego typu funkcjonalność miała zostać dodana w jednej z przyszłych aktualizacji. Prawdopodobnie ma to związek z tym, że Dead Space mocno stawia na uczucie osamotnienia, a przechodzenie gry ramię w ramię z inną osobą mogłoby psuć klimat.

Niemniej, oryginalne Dead Space 2 i 3 posiadały formy rozgrywki wieloosobowej. Dlatego istnieje szansa, że jeśli studio Motive zdecyduje się na odświeżenie całej trylogii, to w którejś z przyszłych gier będziemy mogli pobawić się wspólnie z innymi użytkownikami.

Spis treści: Dead Space Remake - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze