Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Zdechłe psy

Poszukaj broni na posterunku policji.

Pierwsze zadanie poboczne po dotarciu do Venice Beach to Zdechłe psy w Dead Island 2. Trent poprosi cię o zbadanie posterunku policji na plaży, by poszukać broni pozostawionej przez zamienionych w zombie policjantów.

  • Porozmawiaj w kryjówce w Venice Beach z Trentem opartym o bar, by rozpocząć misję. Musisz najpierw odblokować schronienie w tej lokacji kończąc zadanie główne Wybraniec.
  • Udaj się na posterunek na plaży oznaczony na mapie. Drzwi od strony południowej są zamknięte na zamek cyfrowy, ale możesz skorzystać z otwartego przejścia od północy. Zestrzel dwie skrzynki elektryczne lub rzuć w nie bronią: za okienkiem (1) oraz drugą w toalecie (2).
  • Zamek magnetyczny zostanie odblokowany. Wejdź przez otwarte drzwi i zabierz spod tablicy koło zegara kartę dostępu (3). Odblokujesz nią kolejne drzwi na zaplecze posterunku. Zabierz kolejny klucz do chronionego magazynu leżący na okienku przy kracie.
  • Za kratami znajdziesz sporo różnej amunicji do broni palnych, karabin policyjny zawieszony na ścianie oraz zieloną walizkę z bronią na podłodze. To ją musisz zanieść Trentowi, by pomyślnie ukończyć zadanie. Nie oczekuj jednak dodatkowych nagród od zleceniodawcy. Zawsze jednak możesz wrócić na posterunek, gdy będziesz chciał uzupełnić amunicję za darmo.

Następnie: Dead Island 2 - Ballada o Rikkym Rexie

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Luksusy

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze