Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Luksusy

Szukamy alkoholi dla Curtisa.

Luksusy to jedna z misji pobocznych w Dead Island 2, która rozgrywa się w rejonie Bel-Air. Ponownie pomagasz w niej staremu znajomemu, Curtisowi.


Na tej stronie:


Dom Colta

  • Zadanie będzie dostępne dopiero po ukończeniu misji pobocznej Drętwa impreza (a więc pierwszym spotkaniu z Curtisem), a także poczynieniu postępów fabularnych. Miejsce startowe (1) jest w bazie wypadowej w Bel-Air, w której należy porozmawiać z Curtisem.
  • Podążaj za znacznikiem misji, który doprowadzi cię do domu Colta. Wejdź na wyższe piętro. Zlokalizuj wystawny stół z nakryciem (2). Obok niego znajduje się pomieszczenie z winami (3). W nim znajdziesz dokument, który pokieruje cię do sypialni gości.
  • Aby się tam dostać, musisz wyjść na zewnątrz, a potem kierować się znacznikiem misji. W pomieszczeniu jest kilka strzelb-pułapek, więc uważaj. Podnieś dokument „Cokolwiek się stanie” (4), a dowiesz się, że whiskey jest w sejfie, a klucz do niego znajduje się w gablocie.
  • Idź za znacznikiem, schodami na dół, a trafisz do pokoju, gdzie będzie na ciebie czekać miniboss - Cindy. Pokonaj ją oraz jej pomocników, a potem zbierz z jej ciała klucz do sejfu (5). Wróć teraz do pomieszczenia z sejfem i otwórz go, a zdobędziesz whiskey Ardkillin.

Kozi Róg i klucze uniwersalne do Koziego Rogu

  • Pora na drugą lokację. Znacznik misji doprowadzi cię do piwniczki (6). Możesz ją otworzyć, wybijając szybę, ale wywoła to alarm, więc szybko zniszcz urządzenie, które go wywołuje (po lewej, przy suficie). Mimo wszystko czeka cię walka z krzykaczem i grupą innych zombie. Po wszystkim weź wskazane wino (7).
  • Gdy zabijesz pozostałe zombie, Curtis poprosi cię o jeszcze jedną przysługę - znalezienie cygar. Aby dostać się do sypialni, potrzebujesz kluczy uniwersalnych do Koziego Rogu. W teorii powinieneś je uzyskać za zabicie jednego ze specjalnych zombie w tej lokacji, ale w naszym przypadku najwyraźniej to nie wystarczyło. Na szczęście problem można obejść - dosłownie.
  • Wyjdź na zewnątrz i spójrz na pomieszczenie od prawej strony. Rzuć czymś w szybę (8), a potem rozpędź się i spróbuj chwycić powstałej krawędzi - może to wymagać kilku prób. Cygara (9) leżą w gablocie.
  • Zbierz je i wróć do Curtisa z całym asortymentem. W nagrodę otrzymasz karabin Curtisa, Peggy.

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

O autorze
Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników.

Komentarze