Skip to main content

Dead Island 2 - Sztuka wojny

Poszukaj na stacji metra ekipy DBD.

Zadanie poboczne Sztuka wojny zostanie odblokowane dopiero, gdy ukończysz główny wątek fabularny w Dead Island 2. Pomożesz Rosie odnaleźć zaginionych członków jej zespołu, którzy udali się do podziemi.

  • Udaj się do hotelu Serling (1) w Ocean Avenue i porozmawiaj z Rosą w pobliżu baru. Przenieś się na stację metra. Przy końcu środkowego toru (2) znajdziesz laptop leżący na skrzyni.
  • Wytrzymaj cztery fale wrogów czekając na uruchomienie się komputera. Gdy sprawdzisz na nim dane, przejdź do kolejnej części stacji metra za wskaźnikiem, by przeszukać wagony. W każdym z nich znajdziesz zapasy. Przeszukuj kolejne pociągi, by zebrać kluczowe dla misji materiały.
  • Jeden z Oślizglaków (Zgniły pasażer) będzie miał przy sobie klucz (3) (4) „Oślizgłe klucze do wagonu metra”. Najistotniejsza jest jednak kolejna notatka (5) „Więcej niż zwykli gangsterzy” znajdująca się w ostatnim wagonie (6) blokującym tunel i pełnym pułapek.
  • Idź do ostatniego punktu. Przygotuj się na walkę z płomienną ekipą Diego. Poza Piekielnymi Łamaczem i Oślizglakiem, reszta to nisko-poziomowe zombie. Przeszukaj zwłoki poległych, by znaleźć klucz. Otwiera on zamek skrzyni DBD (7), która znajduje się w pomieszczeniu technicznym (8) nieopodal - tam, gdzie warsztat widoczny na mapie.
  • Za ukończenie tego zadania otrzymasz ulepszenie Doskonała modyfikacja broni dystansowej: Spopielacz, kartę umiejętności z grupy Numen - Szklana armata, oraz unikalną broń Graficiarz.

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Promyk nadziei

Zobacz także