Skip to main content

Dead Island 2 - Promyk nadziei

Pomóż Sebastianowi ocalić kapitan Vixen.

Aby móc aktywować zadanie poboczne Promyk nadziei, musisz wcześniej ukończy główną fabułę Dead Island 2 oraz zadania poboczne dla Sarah - Przybysze z Monarch Studios.

  • Misja rozpocznie się po rozmowie z Sebastianem w twojej kryjówce w Hollywood Boulevard. Sarah znajdziesz nieopodal, przy Teatrze Chińskim, gdzie pilnuje jej Łamacz i kilku podrzędnych zombie.
  • Po rozmowie, zejdź do metra w pobliże kasy biletowej. Aby dostać się do środka, podążając za liniami elektrycznymi znajdziesz trzy skrzynki elektryczne, które musisz zniszczyć: nad bramkami (1), w rogu, za tablicami informacyjnymi (2) oraz wewnątrz budki (3), zaglądając przez okno - możesz strzelić z broni palnej lub jeśli jej nie posiadasz, rzuć dowolnym przedmiotem.
  • Poszukiwany filtr do reflektora (4) leży na podłodze w rogu. Po powrocie do Sarah musisz odeprzeć atak licznej grupy nieumarłych. Zachowaj jednak najlepsze rzeczy na koniec, gdy pojawią się dwa Krzykacze oraz Piekielni Oślizglak i Łamacz. Przede wszystkim nie daj zapędzić się do rogu, gdzie możesz nie przetrwać nacierających zombie.
  • Zamontuj jeszcze filtr na reflektorze i wróć do Sebastiana. Otrzymasz od niego kartę (Urodzony Twardziel - Numen) oraz legendarną broń (miecz): Ten Jedyny.

Następnie: Dead Island 2 - Sztuka wojny

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Światowa sława

Zobacz także