Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Mój listonosz był zombiakiem

Znajdź listonosza sprawdzając jego przesyłki.

Zadanie poboczne Mój listonosz był zombiakiem w Dead Island 2 zostanie odblokowane dopiero, gdy wrócisz ze studia Monarch po odnalezieniu Michaela. Zmierzysz się z bossem, jeśli uda ci się go odnaleźć. Jest to misja z serii "Zgubione i znalezione".

  • Udaj się w pobliże schodów prowadzących z głównej drogi do domu Curtisa (1) w Bel-Air, gdzie zaparkowana jest ciemna ciężarówka. Znajdziesz na ziemi kartkę, której podniesienie rozpoczyna zadanie. Znajdziesz tu Dokument Wymagany podpis (2) leżący przed samochodem. Jego treść wskazuje miejsca, które odwiedzał kurier.
  • Skieruj się boczną drogą w kierunku północnym, by zbadać Glitteratti Road 143 (3). Przed zamkniętą posesją znajdują się kartony (4), które musisz zbadać. Udaj się pod adres Alpine Road 59 (5), czyli do Koziego rogu. Tu przed głównymi drzwiami znajdują się kolejne przesyłki (6) do zbadania.
  • Ostatnia lokacja to Alpine Road 70 (7), gdzie odnajdziesz listonosza Wayne'a przemienionego w oślizglaka. Znajdziesz go na tyłach posesji w miejscu, gdzie rozpoczynałeś grę. Przed rozpoczęciem walki z listonoszem, odciągnij od niego innych zombiaków i wyeliminuj ich w pierwszej kolejności.
  • Do walki z Oślizglakiem warto wykorzystać broń tnącą lub o dużym zasięgu jak pika, czy piła do gałęzi. Okrążaj przeciwnika, by cały czas znajdować się za jego plecami. Jeśli oręż zadaje obrażenia od kwasu, nie zrobi to żadnego wrażenia na przeciwniku, podobnie jak eksplozje i obrażenia obuchowe. W nagrodę za pokonanie bossa otrzymasz unikalny karabin Kruk.

Następnie: Dead Island 2 - Skrytka na czarną godzinę Jo

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Czysta kradzież

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze