Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Skrytka na czarną godzinę Jo

Schowek na czarną godzinę.

Na tej stronie dowiesz się, jak rozpocząć i przejść zadanie poboczne Skrytka na czarną godzinę Jo w Dead Island 2. Przeprowadź śledztwo, by odnaleźć zapasy na czarną godzinę w Venice Beach ukryte na dachu jednego z budynków przez Jo. Jest to misja z serii "Zgubione i znalezione".

  • Na ladzie wewnątrz sklepu (1) znajdziesz rozpoczynający zadanie smartphone (2) - by wejść do lokalu wybij szybę witryny. Po wtargnięciu szykuj się na walkę - uaktywni się alarm, który ściągnie do ciebie sporo zombie.
  • Skieruj się na parking za budynkiem. Znajdziesz tu czerwonego pickupa, którego właściciel - Jo - kręci się w okolicy. Musisz się go pozbyć, aby zdobyć dowiedzieć się, gdzie znajduje się skrytka. Po uśmierceniu go podnieś telefon podpisany Ostatnie pożegnanie Jo.
  • Skieruj się do pobliskiego, zamkniętego sklepu Marla's (3). Musisz przejść na tyły i wskoczyć na dach sąsiedniego budynku w miejscu, gdzie widoczna jest krew (4). Popatrz w lewo i okrąż po dachu budynek, by znaleźć się za billboardem (5).
  • Na miejscu znajdziesz kilku zombiaków oraz skrzynkę z ulepszonym łomem, nie jest to broń unikalna. Schowku nie możesz otworzyć, jeśli nie rozpoczniesz zadania i nie przeprowadzisz śledztwa. Uważaj na zbiorniki z paliwem przy ogrodzeniu na dachu, które mogą wybuchnąć.

Następnie: Dead Island 2 - Zaginiona osoba: Jamal

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Mój listonosz był zombiakiem

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze