Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Dez i matka szatana

Pomóż Dez odnaleźć materiały do badań.

Zadanie poboczne Dez i Matka Szatana w Dead Island 2 rozpocznie się automatycznie, gdy spełnisz dwa warunki: ukończ poprzednie zadanie dla Hany - Głośne wejście Boza - oraz w ramach wątku fabularnego ukończ etap w wesołym miasteczku na Nadbrzeżu w misji Deptak nieumarłych.

  • W trakcie eksploracji bohater wyciągnie krótkofalówkę otrzymując połączenie od Hany. Udaj się do punktu kwarantanny oznaczonego na mapie. Pozbądź się na placu zombiaków i porozmawiaj z Dez, stojącą na podeście. Najpierw obserwuj, jak pozbywa się zombiaków swoim granatnikiem i eliminuj niedobitków.
  • Potem skieruj się do sąsiedniego namiotu, by znaleźć na jego końcu dokument Spis kwatermistrza. Idź dalej, by dostać się do głównego namiotu i pozbądź się wrogów.
  • Jak najszybciej wyeliminuj Krzykacza, by uniemożliwić mu wzywanie posiłków. Jest wrażliwy na obrażenia obuchowe. Ten konkretny egzemplarz jest dodatkowo niewrażliwy na obrażenia od elektryczności. Potem pozbądź się pozostałych przeciwników. Za wykonanie zadania otrzymasz Doskonałą modyfikację broni do walki wręcz: Porażacz oraz szyfr do skrzyni w supermarkecie Lotusville.
  • Mimo, że zadanie zakończyło się, wciąż czeka na ciebie dodatkowa nagroda. Wspomniana przez Dez skrzynia znajduje się na najwyższym piętrze galerii, obok okna z widokiem na zewnątrz. Leży pośród innego sprzętu wojskowego, ale tylko ta skrzynia jest otwieralna. Nosi nazwę Tajemnicza skrzynia skarbów.
  • Ponieważ otrzymałeś szyfr, nie potrzebujesz do niej klucza. Nagrodą za fatygę w jej odnalezieniu jest unikalna broń - Ząb rekina.

Następnie: Dead Island 2 - Światowa sława

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Więcej niż odznaka

O autorze
Awatar Patrick Homa

Patrick Homa

Guide Writer

Specjalizuje się w poradnikach do gier. Po godzinach spędza czas na górskich spacerach, rowerze lub majsterkując.

Komentarze