Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Dead Island 2 - Więcej niż odznaka

Pomóż Jimmy’emu w odnaleźć kartę kierownika.

Więcej niż odznaka to zadanie poboczne w Dead Island 2. Pojawi się dopiero po ukończeniu misji głównego wątku: Koniec trasy.

  • W pierwszej kolejności spotkaj się z Jimmym w hotelu Serling w Ocean Avenue, by poznać szczegóły zadania. Znajdziesz go w pobliżu tablicy ogłoszeń w głównym korytarzu, opartego o ścianę.
  • Udaj się do wskazanego celu misji i zbadaj plakat (1) na końcu alejki, w żółtej strefie poszukiwań. Następnie pokonaj Krzykacza (2), który pojawi się za twoimi plecami i zbierz plakat Odznaki, który upuści.
  • Kolejny plakat (3) znajduje się na rogu parkingu (4), na jednym z filarów koło furgonetki. Wespnij się po samochodzie na dach, by znaleźć „Wiadomość dla Jimmy’ego”.
  • W kolejnym obszarze poszukiwań eksploruj, aż natkniesz się na Rzeźnika. Wyeliminuj go i zabierz Kartę kierownika spod truchła. Teraz możesz wrócić do hotelu i porozmawiać z Jimmym, ale nie spiesz się przekraczając drzwi budynku - wszystkie przejścia są zamknięte z powodu alarmu, więc musisz wyeliminować pobliskich nieumarłych, aby przedrzeć się na trzecie piętro.
  • Postępuj ostrożnie, gdyż po oczyszczeniu parteru musisz pozbyć się zombie jeszcze z kolejnego piętra. Finalnie porozmawiaj z Jimmym i przekaż mu kartę, za pomocą której wyłączy alarm w hotelu.

Następnie: Dead Island 2 - Dez i matka szatana

Spis treści: Dead Island 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Dead Island 2 - Wstrząsająca historia

O autorze

Patrick Homa

Autor

Komentarze