Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Datę premiery Avatar: Frontiers of Pandora możemy poznać niedługo

Wyciekła oferta preorderów.

Wygląda na to, że Ubisoft przygotowuje się do ujawnienia kolejnej już daty premiery Avatar: Frontiers of Pandora. Do sieci wyciekła pierwsza oferta zamówienia przedpremierowego gry.

Jak podaje serwis Insider Gaming, źródłem domysłów jest dataminer o pseudonimie ScriptLeaksR6, który „dokopał się” do rzekomej grafiki reklamującej preorder produkcji Ubisoftu. Przedstawiona oferta wygląda całkiem sensownie. Zamówienie przedpremierowe miałoby zagwarantować zestaw elementów kosmetycznych w postaci skinów do broni oraz stroju.

Sam obrazek nie zawiera informacji o potencjalnej dacie premiery. Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że Ubisoft rozpocznie w niedługim czasie sprzedaż wspomnianych preorderów. Oficjalna zapowiedź odbędzie się zapewne podczas tegorocznej odsłony E3 w czerwcu. Miałoby to sens, biorąc pod uwagę plan wydania gry w nadchodzącym roku fiskalnym.

https://twitter.com/ScriptLeaksR6/status/1638355106021228544

Proces produkcji Avatar: Frontiers of Pandora nie należy do najbardziej efektywnych. Tytuł miał zadebiutować w okolicach marca 2023 roku, premierę jednak opóźniono z racji na wewnętrzne kłopoty Ubisoftu. Zgodnie z doniesieniami insiderów branży, studio przyłożyło ogromną wagę do oprawy graficznej, kuleje jednak rozgrywka - stąd kłopoty.

W sieci ciężko o konkrety odnośnie gry, nie brak za to potencjalnych przecieków. Wedle doniesień anonimowych leakerów, tytuł zaoferuje otwarty świat bez znaczników na mapie. Ma pojawić się także system oswajania zwierząt, crafting, dynamiczna pogoda oraz „bardzo przyjemna” mechanika strzelania.

Avatar: Frontiers of Pandora zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcję tworzy Massive Entertainment, odpowiedzialne poprzednio za cykl The Division.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze