Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Czwarty sezon Call of Duty w szczegółach. Nowe mapy, tryby i sporo zmian

Warzone straciło dwójkę w tytule.

Activision przedstawiło listę nowości, które trafią do Call of Duty Modern Warfare 2 i Warzone (które straciło dwójkę w tytule) wraz ze startem czwartego sezonu. Jak zwykle w planach jest sporo nowości: od nowych broni i map po kolejne tryby rozgrywki.

Rozpoczęcie następnego etapu rozgrywek zaplanowano na 14 czerwca. Szczegółową prezentację wraz z oficjalnym zwiastunem zobaczymy zapewne dziś wieczorem podczas imprezy Summer Game Fest.

Najciekawszą z nowości wydaje się wprowadzenie dwóch nowych map do rywalizacji w sześciosobowych składach oraz trybu Search and Destroy, gdzie gracze zmierzą się w wariancie 12vs12. Warzone wzbogaci się natomiast o gęstą od budynków lokację Vondel z limitowanym czasowo trybem „Lockdown”, opartym o klasyczne przejmowanie i utrzymywanie punktów.

Nie obędzie się oczywiście bez nowej porcji uzbrojenia. Pałkę do walki wręcz oraz karabiny Tempus Razorback i ISO 45 SMG odblokujemy za darmo w ramach wypełniania przepustki bojowej. Dojdzie do tego też masa pomniejszych dodatków, które pokazano na poniższej grafice.

Oczywiście do gry z czasem trafiać będą kolejne nowości w ramach regularnych aktualizacji. Pozostaje trzymać kciuki, by tym razem obyło się bez większych problemów technicznych. Nie jest tajemnicą, że trzeci sezon Call of Duty nie miał najlepszego startu, a deweloperzy na bieżąco musieli rozwiązywać kolejne problemy z serwerami.

W odzyskaniu zaufania graczy nie pomogły na pewno kontrowersyjne mikropłatności, przybliżające Warzone do systemu pay-to-win. Niektórzy fani byli na tyle sfrustrowani stanem gry, że postanowili wysłać do twórców prośby w postaci... pizzy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze