Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas ze skinami i nowymi zdolnościami. Gameplay ze State of Play

Styl i szyk.

W trakcie czwartkowego pokazu State of Play, Sony zaprezentowało materiał wprowadzający do Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas. Wideo opowiada o najważniejszych aspektach gry.

Dowiadujemy się między innymi, że gra zaoferuje „mnóstwo świetnych skinów” dla postaci, przy czym część projektów widzimy w zwiastunie. Deweloperzy ze studia Toys for Bob podkreślają, że stroje mają walory wyłącznie estetyczne i nie są związane z mikrotransakcjami - zdobędziemy je, biorąc udział w wyzwaniach.

W nowej odsłonie serii Crash i Coco zyskują nowe umiejętności. Mogą teraz biec po ścianie, huśtać się na linach, jeździć po szynach i korzystać z tyrolek. Jeszcze ciekawsze wydają się jednak zdolności związane z maskami. To kolejna nowość w serii.

Jedna z nich pozwala zmieniać kierunek działania grawitacji, druga spowolnić czas, a trzecia wpływać na rzeczywistość, ukrywając i materializując obiekty. Jest jeszcze czwarta maska, ale ta zostanie ujawniona dopiero później.

Styl jest ważny!

Crash Bandicoot 4: Najwyższy Czas trafi na PS4 i Xbox One już 2 października. Zgodnie z oficjalnym materiałem promocyjnym, gra zawiera ponad sto poziomów.

Polub nas na Facebooku | Obserwuj na Twitterze

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze