Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cosplay z Wiedźmina 3 w interesującym kalendarzu

Choć może nie do kuchni.

Geralt w balii czy „momenty” na jednorożcu to jedne z najbardziej charakterystycznych scen z gier czy książek o wiedźminie. Teraz wierne ich odwzorowanie trafia na kartki kalendarza, dzięki miłośnikom cosplayu.

Główną osobą na zdjęciach jest jednak Niemiec imieniem Ben, który w tym roku został wynajęty przez CD Projekt do roli „oficjalnego” modela Geralta - widać, dlaczego.

W książkach i grach o wiedźminie nie zawsze jest jednak poważnie i sporą dawkę humoru zaoferuje też sam kalendarz. Wystarczy spojrzeć choćby na wesoły Dziki Gon na huśtawce.

Inne ujęcia to między innymi Geralt z Jaskrem, słynny obraz z Geraltem z Krwi i Wina, walka Geralta z Eredinem, Geralt i Triss w latarni morskiej, pierwsza walka Geralta z potworem czy Geralt i Płotka.

„Jeśli kupujesz kalendarz, musisz być gotowy na oglądanie sutków. Damskich i męskich” - czytamy na oficjalnej stronie. Wygląda więc na to, że kalendarza nie zawiesimy mamie w kuchni.

Również cena może zniechęcać, ponieważ - razem z kosztami wysyłki - wynosi około 45 dolarów (ok. 192 zł).

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze