Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cheaty do Battlefield 2042 reklamowane przez hakerów - na dwa miesiące przed premierą gry

Oszuści w natarciu.
  • Jedna ze stron dla oszustów reklamuje już cheaty do Battlefield 2042
  • Hakerzy twierdzą, że w ofercie mają między innymi aimbota
  • Programy mają być niewykrywalne przez deweloperów

Do premiery Battlefield 2042 pozostały jeszcze dwa miesiące, ale twórcy cheatów reklamują już programy, które dadzą nieuczciwą przewagę w powstającej produkcji.

Jak zauważył serwis Charlie Intel, na stronie iWantCheats pojawiła się oferta na aplikacje ułatwiające rozgrywkę w najnowszej strzelance studia DICE. Nie są jeszcze sprzedawane, ale handlarze twierdzą, że będą dysponowali między innymi aimbotem, czyli rozwiązaniem wspomagającym celowanie.

Cheaty mają dać nieuczciwą przewagę użytkownikom

Katalog obejmie również mechanikę, która ujawni nazwy użytkowników wszystkich graczy, uczestniczących w danym meczu, a także radar, wskazujący położenie każdego z przeciwników.

Właściciele witryny chwalą się, że oferowane cheaty są bezpieczne i niewykrywalne przez twórców gier. Podkreślają, że deweloperzy nie posiadają obecnie „zaawansowanych narzędzi”, umożliwiających wykrycie i zbanowanie oszustów.

Zaznaczono, że ponad 1,2 miliona użytkowników witryny nigdy nie zostało ukaranych za używanie wspomnianych aplikacji w poprzednich odsłonach Battlefield. Hakerzy obiecują też aktualizowanie programów zaraz po wdrożeniu przez deweloperów patchy.

Fakt, że cheaty do najnowszej produkcji studia DICE już są reklamowane, może oznaczać, że od dnia premiery tytuł będzie zmagał się z falą nieuczciwych graczy, psujących zmagania innym uczestnikom zabawy.

Na razie twórcy nie skomentowali oferty strony iWantCheats. Battlefield 2042 zadebiutuje 22 października na PC, PS5, PS4, Xbox Series X/S i Xbox One.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze