Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Cenega dystrybutorem Dying Light 2 w Polsce

Firma łączy siły z Techlandem.

Cenega i Techland ogłosiły rozpoczęcie współpracy, w ramach której pierwsza przywołana firma stanie się wydawcą Dying Light 2 w Polsce. Zajmie się też dystrybucją pozostałych gier studia na terenie kraju.

„Cieszymy się bardzo z rozpoczęcia współpracy. Twórcy Dying Light to niezwykle utalentowany zespół i możliwość dystrybucji oczekiwanej, najnowszej części gry w kraju, z którego ta marka pochodzi, to dla nas zaszczyt i powód do zwiększonych wysiłków. A jako gracze już nie możemy doczekać się premiery” - skomentował Marek Chyrzyński, Prezes Zarządu Cenega S.A.

Dying Light 2 zadebiutuje wiosną 2020 roku na PC, PS4 i Xbox One, a później być może także na nowej generacji konsol. To większa, bardziej złożona i mocniej stawiająca na fabułę gra niż pierwsza odsłona serii, w której zwiedzimy miasto dynamicznie reagujące na podjęte przez bohatera decyzje.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze