Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Castlevania: Lords of Shadow 2 zadebiutuje w przyszłym roku

Dracula powróci 28 lutego.

Konami ogłosiło na Gamescomie, że Castlevania: Lord of Shadow 2 zadebiutuje na PC, PS3 i X360 w przyszłym roku - 28 lutego.

Druga i ostatnia odsłona serii od studia MercurySteam zaoferuje większy, otwarty świat i rozbudowany system walki.

Zyskamy również możliwość dowolnego operowania kamerą w zakresie 360 stopni, co jest istotną zmianą w stosunku do pierwszej części serii. Poinformowano jednak, że będzie można też aktywować znaną z oryginału „filmową” kamerę, jeżeli nie przypadnie nam do gustu nowy system.

Drakula, czy też Gabriel Belmont, dostanie do dyspozycji trzy nowe bronie. Będą to Krwawy Bicz, Miecz Pustki i Szpony Chaosu - te ostatnie okażą się niezbędne do niszczenia pancerzy przeciwników. Magię zastąpi funkcja Krwi Drakuli, która zwiększy siłę bohatera.

Fabuła opowiada o wspomnianym już Drakuli, który budzi się ze snu, by po raz kolejny pokonać Szatana. Najpierw musimy jednak odzyskać pradawne moce i poradzić sobie z klanem Belmontów i Alucardem.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze