Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

W DLC Revelations do Castelvania: Lords of Shadow 2 zagramy jako Alucard

Zamiana w wilka i nietoperze oraz cofanie czasu.

Konami potwierdziło nieoficjalne doniesienia - w dodatku DLC do Castelvania: Lords of Shadow 2 zagramy jako Alucard.

W najnowszej odsłonie serii od studia Mercury Steam, Alucard jest synem głównego bohatera - Gabriela Belmonta - i ojcem Simona Belmonta. W Alucarda wcielaliśmy się w już w innej części cyklu - Mirror of Fate.

Teraz postać powróci do Lords of Shadow 2 w ramach rozszerzenia Revelations, z premierą 25 marca, wprowadzając nową gałąź fabuły.

„Legendarny wampir Alucard, syn Gabriela, unikał ludzi przez wiele lat, polując raczej na inne aktywne nocą istoty. DLC rozgrywa się zaraz przed apokaliptycznymi wydarzeniami z Castlevania: Lords of Shadow 2. Alucard przygotowuje się na przybycie swojego ojca i walkę z Szatanem. Wraz z rozwojem fabuły dowiemy się, jak nierozerwalnie wampir jest połączony z losem swojego ojca” - napisano w informacji prasowej.

Twórcy przygotowują unikatowe umiejętności dla nowej postaci głównej. Będziemy mogli przemienić się między innymi w wilka i nietoperze oraz cofać upływ czasu.

Castlevania: Lords of Shadow 2 wydano 28 lutego tego roku, na PC, PlayStation 3 i Xboksa 360. Gra „oferuje angażujący system walki, historia satysfakcjonuje, a projekty niektórych lokacji zachwycają. To jednak za mało, by śmiało powiedzieć, że mamy do czynienia z grą świetną i zasługującą na pełne uznanie” - podsumował w recenzji Mateusz.

Poniżej pierwsze screenshoty:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze