Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - pamiątki #2: Operacja Kobra

Zobacz trzy sekrety i znajdźki w tej misji.

Wymieniliśmy już wszystkie znajdźki z misji D-Day, więc pora na kolejne zadanie. Tutaj także zbierzemy w sumie trzy sekrety.

Przypominamy - rolę znajdziek w Call of Duty: WW2 pełnią pamiątki. Zwyczajne przedmioty, czasem należące do żołnierzy, czasem do mieszkańców Francji, Belgii czy Niemiec. Możemy przyjrzeć im się w menu kampanii fabularnej.

Warto też zaznaczyć, że przegapione znajdźki można zebrać po prostu podchodząc do misji ponownie. Jeżeli zbierzemy znajdźkę, a później zginiemy, to i tak zostanie ona zaliczona jako zebrana.

W misji Operacja Kobra znajdziemy 3 pamiątki.


Pamiątka: Zapalniczka

Pierwsza pamiątka w drugiej misji to zapalniczka, którą musisz podnieść zaraz po pierwszej scence, gdy tylko przejmiesz kontrolę nad bohaterem. Odwróć się w prawo i idź ku żołnierzom, a znajdźkę podnieś z beczki.

Dopiero teraz idź w stronę czołgu, przy którym stoją towarzysze. Wsiądź na pojazd, by rozpocząć kolejną scenkę i ruszyć dalej.


Kliknij w link, aby sprawdzić gdzie możesz wykonać Heroiczne czyny w misji Operacja Kobra.


Pamiątka: Zegarek

Kolejna pamiątka to zegarek, który znajdziesz w widocznej na obrazku szopie po lewej stronie pola. Do tego obszaru wchodzisz po przejściu przez mały las, w którym kilku Niemców poddaje się i przestaje walczyć.

Weź zegarek zanim przejdziesz dalej w stronę działa przeciwlotniczego. Uważaj na przeciwników na polu.Pamiątka: Maska P-gaz.

Ostatnią znajdźkę - maskę przeciwgazową - znajdziesz w jednym z okopów. Kiedy strzelając z karabinu snajperskiego zniszczysz działa i zejdziesz niżej, by iść za czołgiem, to ustaw się po prawej stronie.

Maskę zdejmiesz z żołnierza leżącego w rogu, za stanowiskiem ciężkiego karabinu maszynowego. Zanim ją weźmiesz upewnij się, że po lewej nie ma przeciwników, którzy mogliby stanowić zagrożenie. Najlepiej wejść tutaj dopiero wtedy, gdy czołg minie już okopy i będzie nieco z przodu.

O autorze
Komentarze