Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty: WW2 - pamiątki #3: Twierdza

Wszystkie znajdźki w tej misji.

Powinniście już znaleźć wszystkie ukryte przedmioty z misji Operacja Kobra, a teraz pora na poszukiwania kolejnych.

Dla przypomnienia - rolę znajdziek w grze Call of Duty: WW2 pełnią pamiątki. Zwyczajne obiekty, najczęściej użytku codziennego. Pozostałości po cywilach lub żołnierzach. Wszystkie zebrane możemy przejrzeć w menu kampanii.

W misji Twierdza znajdziemy 3 pamiątki.

Jeżeli przegapimy jakąś pamiątkę, wystarczy powtórzyć misję lub wczytać stan zapisu. Poziom trudności nie gra roli w przypadku znajdziek. Znalezione przedmioty zatrzymujemy nawet, jeżeli chwilę po ich zebraniu zginiemy.


Pamiątka: Spinka

Pierwszą pamiątkę łatwo przeoczyć, jeżeli zbyt szybko opuści się dom, w którym się znajduje. Na początku misji wzywasz wsparcie moździerzy, a potem atakujesz przeciwników w zrujnowanym domu.

Znajdźka jest tutaj na piętrze, którego podłoga jest częściowo zniszczona. Musisz wychylić się tak, by widzieć umywalkę i obraz róż, a spinkę zobaczysz na ścianie po lewej stronie.


Kliknij w link, aby sprawdzić gdzie możesz wykonać Heroiczne czyny w misji Twierdza.


Pamiątka: Wisiorek

Druga pamiątka czeka w kościele. Zbierz ją dopiero, gdy pokonasz przeciwników w budynku, ale zanim podejdziesz do głównego wyjścia. Znajdźka jest po prawej stronie, w nawie, w dziurze w podłodze.

Jest trochę schowana w niewielkim zagłębieniu, także ustaw się odpowiednio, by ją dostrzec.Pamiątka: Zbiornik na paliwo

Ostatnia znajdźka w trzeciej misji to czarny zbiornik na paliwo do miotacza ognia. Znajdziesz go po wyjściu z kościoła, przy murku po prawej stronie, zaraz przed workami z piaskiem.

W przypadku tej znajdźki ważna jest szybkość - zbierz ją od razu po wyjściu z kościoła. Im dłużej będziesz zwlekać, tym szybciej pojawi się coraz więcej żołnierzy wroga, którzy będą atakować was właśnie od tej strony, gdzie leży zbiornik. Podnieś go więc i szybko wracaj do towarzyszy.

O autorze
Komentarze