Skip to main content

Call of Duty WWII - 159 zł na konsole, 139 zł na PC

Powrót do II wojny światowej.

Od dziś do 31 czerwca w sklepie RTV Euro AGD można kupić Call of Duty: WWII w promocyjnej cenie. Gra kosztuje 139 zł w wersji pudełkowej na PC oraz 159 zł na PS4 i Xbox One.

Produkcja przenosi nas na fronty II wojny światowej. Gracz bierze udział w potyczkach z innymi zawodnikami w trybie wieloosobowym, a także kieruje losami młodego żołnierza w kampanii fabularnej. Nie zabrakło kultowego dla serii trybu Zombie, w którym odpieramy ataki hord nieumarłych.

Multiplayer uzupełniono o nowy tryb Wojna, w którym żołnierze walczą o kolejne kluczowe punkty mapy. Nowością jest również Kwatera Główna, czyli swoiste centrum społecznościowe, w którym na neutralnym gruncie spotkamy się z innymi graczami.

Nie zabrakło kultowego arsenału

„Seria wraca do historycznych korzeni, oferując dobrą kampanię i udany tryb dla wielu graczy” - czytamy w naszej recenzji Call of Duty: WWII. Warto nadmienić, że aktualne ceny sklepowe produkcji wynoszą ok. 219 zł dla wersji PC i 259 zł dla edycji konsolowych.


Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Zobacz także