Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Call of Duty Warzone - jak grać ze znajomymi, konto Activision

Dodawanie znajomych.

W CoD Warzone można z powodzeniem grać w pojedynkę - twórcy przygotowali rozgrywkę w trybie Solo na głównej, domyślnej mapie w Werdańsku. Wiele osób preferuje jednak grać ze znajomymi.

By dodać znajomych do swojej listy przyjaciół w grze, należy kliknąć w ikonę w prawym górnym rogu (1) głównego menu. Przeniesie nas to do kolejnego okna z listą znajomych.

Tam wystarczy już tylko kliknąć „Dodaj znajomych”. Zobaczymy wtedy rozwijaną listę (2), z której można wybrać, czy chcemy wpisać nazwę konta PlayStation Network, Xbox, Battle.net czy Activision znajomego, którego chcemy dodać.

Nazwy kont z różnych platform łatwo znaleźć. Jak jednak sprawdzić nazwę konta Activision? Musisz wejść na stronę: https://profile.callofduty.com/cod/info i zalogować się na swoje konto Activision. Zobaczysz wtedy swoje dane.

Na samym dole, w linijce z Activision ID (3) zobaczysz nazwę konta Activision. Jeśli twoi znajomi wpiszą ją w oknie dodawania znajomych, zobaczą twój profil w Call of Duty.

Gdy dodasz już znajomych, pojawią się oni na liście w grze. Wtedy wystarczy klikać na ich nazwy, by zapraszać ich do drużyny - maksymalnie czteroosobowej.

Spis treści: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

O autorze
Komentarze