Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Broń z Ratchet & Clank: Rift Apart pozwoli przyzywać obiekty z innych gier Sony

W tym mecha-dinozaura z przygód Aloy.

Twórcy Ratchet & Clank: Rift Apart ujawnili, że w grze pojawi się broń, która pozwoli przyzywać obiekty z innych produkcji Sony.

Ryno 8 to urządzenie, umożliwiające teleportowanie przedmiotów z „innych wymiarów”. W opublikowanym na Twitterze materiale wideo pokazano między innymi, jak z pomocą maszyny materializuje się mecha-dinozaur z Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West.

W towarzyszącym filmowi wpisie twórcy Ratchet & Clank: Rift Apart oznaczyli studia Guerilla Games, Sucker Punch i Naughty Dog, co sugeruje, że będzie można przyzwać obiekty z tytułów wymienionych zespołów.

Nawiązano też do Sunset Overdrive - poprzedniej gry Insomniac Games, ale wydanej tylko na PC i konsolach Xbox. Na jednej z opublikowanych wcześniej grafik przedstawiono Fizzie - bossa ze wspomnianej pozycji - wciąganego przez portal.

Ratchet & Clank: Rift Apart ukaże się jeszcze w tym tygodniu - 11 czerwca - tylko na PS5.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze