Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bloodborne 2 wciąż nie powstało, więc gracze wzięli sprawy w swoje ręce

Efekt jest co najmniej zadowalający.

Lies of P to soulslike o mrocznej stylistyce bardzo przypominającej klimat gier FromSoftware. Gracze postanowili wykorzystać okazję i z pomocą udostępnionej wersji demonstracyjnej stworzyli ubogą, aczkolwiek własną wersję wyczekiwanego Bloodborne 2.

Zgodnie z informacjami podanymi przez serwis PCGamesN, w dopełnieniu metamorfozy pomogła długą listę modyfikacji. Dzięki dodaniu do gry nowych tekstur broni i strojów, Mroczny Pinokio zmienił się w żądnego krwi łowcę z Yharnam. Oczywiście w eksterminacji bestii nie pomoże rapier, a ciężkie piły i tasaki. Nie jest to zapewne Bloodborne na PC, o którym marzyli fani, ale nie ma co wybrzydzać.

Twórcą modyfikacji jest niejaki Isatris, dobrze znany społeczności Elden Ring. Niestety projekt nie jest dostępny do pobrania dla wszystkich. Taką opcję otrzymają tylko „patroni” grupy moderskiej „Garden of Eyes”. Dzięki poniższemu nagraniu możemy jednak zobaczyć, jak nowe Lies of P prezentuje się w akcji.

Istaris nie zdradził, czy zamierza w przyszłości oddać projekt do użytku reszty graczy. Jeśli zaś o samym Lies of P mowa, demo znajdziemy na wszystkich platformach, a więc pecetach i konsolach obu generacji. Próbna wersja pozwala sprawdzić pierwsze kilka godzin gry z jednym z przygotowanych zestawów broni.

Premierę pełnej wersji zaplanowano na 19 września tego roku. Co ciekawe, gra doczekała się także fizycznego wydania w pudełkach. Zakupy tytułu przed premierą zagwarantuje kilka przedmiotów kosmetycznych oraz opcję zagrania w Lies of P całe 72 godziny przed premierą.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze