Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Blizzard szykuje hit? Nowa gra podoba się rzekomo nawet sceptycznym pracownikom

Wieści od renomowanego dziennikarza.

Wczoraj niespodziewanie Blizzard ogłosił, że pracuje nad grą survivalową w nowym uniwersum. Szczegóły projektu nie są znane, ale podobno jest dobrze oceniany wewnątrz firmy.

Nawet niektórzy z najbardziej niezadowolonych pracowników Blizzarda zachwycają się tą grą i zespołem” - napisał Jason Schreier, renomowany dziennikarz Bloomberga, komentując na Twitterze zapowiedź tytułu.

O tajemniczej produkcji wiadomo jedynie, że powstaje z myślą o PC i bliżej niesprecyzowanej konsoli oraz, że będzie przedstawicielem gatunku survival. Przypomnijmy, że tego typu pozycjami są na przykład Ark: Survival Evolved i Rust.

Na razie nie wiadomo, kiedy gra mogłaby się ukazać. Zapytany przez jednego z internautów o możliwy termin premiery Schreier stwierdził krótko: „Przecież to Blizzard”, sugerując, że od debiutu dzieli nas jeszcze wiele lat.

Sam tytuł najprawdopodobniej jest na wczesnym etapie produkcyjnym. Studio szuka bowiem osób na liczne stanowiska, a ogłoszenie pozycji jest najpewniej chęcią wypromowania procesu rekrutacji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze