Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Bethesda wyda antologię serii Elder Scrolls

Pięć gier z dodatkami, tylko na PC.

Bethesda wyda antologię serii Elder Scrolls, zawierającą pięć gier wraz z wszystkimi dodatkami do Morrowind, Oblivion i Skyrim - poinformowano na imprezie QuakeCon.

Zestaw ukaże się 10 września, a w pudełku znajdziemy także pięć map, opisujących tereny Tamriel, Iliac Bay, Morrowind, Cyrodiil oraz Skyrim. Zestaw wyceniono na 50 euro (ok. 215 zł).

W skład Elder Scrolls Collection wchodzi:

  • Arena: Zbieramy rozrzucone po całym Tamriel fragmenty kostura Staff of Chaos, by uratować Imperium przed magiem Jagarem Tharnem. Gra ukazała się w 1994, a w zestawie znajdziemy odpowiedni emulator DOS-a.
  • Daggerfall: Tym razem światu zagraża golem Numidium. Uriel Septim VII wysyła gracza z misją pokonania wroga raz na zawsze. To kolejny tytuł, który uruchomimy na emulatorze.
  • Morrowind: Nad prowincją krąży tajemnicza klątwa. Cesarz wysyła gracza na wyspę Vvardenfell, by zbadać sytuację. Zawiera dodatki Tribunal i Bloodmoon.
  • Oblivion: Imperium ponownie jest na skraju przepaści, a przez portale przedostają się zastępy demonów. Gracz musi znaleźć prawowitego potomka Septimów i pozbyć się wroga. Zawiera Knights of the Nine i Shivering Isles.
  • Skyrim: Nad Tamriel powróciły smoki, zatrzymać je może tylko Dragonborn, posiadający moc smoczych okrzyków - w tej roli oczywiście gracz. Zawiera Dawnguard, Hearthfire i Dragonborn.
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze