Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 5 - tryb Szturm dla 64 osób trafi do gry 21 lutego

W ramach nowych Wielkich Operacji.

Przedstawiciele firmy EA poinformowali, że do Battlefield 5 już 21 lutego trafi znany z poprzednich części cyklu tryb Szturm w wersji dla 64 graczy. Opcja pojawi się w ramach nowych Wielkich Operacji - Bitwy pod Hannut.

Zmagania w wariancie rozegrają się na mapie Arras w trakcie trzeciego dnia wydarzenia. Drużyna atakująca stanie przed zadaniem podłożenia bomb w wyznaczonych miejscach, a obrońcy spróbują powstrzymać rywali.

To jednak nie wszystko, ponieważ 7 marca produkcja otrzyma samodzielną odmianę Szturmu, aczkolwiek jedynie dla 32 osób. Gracze stoczą potyczki na mapach Powykręcana stal, Narwik oraz Dewastacja.

W Battlefield 5 nie brakuje czołgów

Warto jednak zaznaczyć, że osobna wersja trybu zawita do strzelanki jedynie na ograniczony - na razie niesprecyzowany - czas. Natomiast wariant z Bitwy pod Hannut będzie dostępny na stałe.

Niedawno Battlefield 5 wzbogacił się o Siły Połączone, czyli opcję nastawioną na zabawę w kooperacji. Maksymalnie czwórka użytkowników wspólnie wykonuje przygotowane przez twórców misje i wyzwania.

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Z kolei w marcu gra otrzyma Firestorm, a więc tutejszą odmianę trybu battle royale. Na dużej mapie 64 graczy podzielonych na czteroosobowe zespoły stanie do walki o przetrwanie - wygra ekipa, która jako ostatnia pozostanie na polu bitwy.

Źródło: EA

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze