Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 5 - tryb battle royale zadebiutuje 25 marca. Oficjalny zwiastun Burzy Ognia

Zmagania wśród płomieni.

Przedstawiciele EA i studia DICE ujawnili, że 25 marca strzelanka Battlefield 5 otrzyma Burzę Ognia, czyli zapowiedziany jakiś czas temu tryb battle royale. Opcja trafi do gry w ramach darmowej aktualizacji.

Wariant przeznaczony jest dla 64 graczy, którzy staną do walki o przetrwanie na Halvøj - największej mapie w historii serii. Lokacja składa się ze zróżnicowanych rejonów, obejmując zarówno ośnieżone góry, jak i otwarte nabrzeża.

Podobnie jak w innych przedstawicielach gatunku, z upływem czasu dostępny teren zmniejszy się, co będzie symbolizowała ściana ognia. Płomienie nie tylko zabiją uczestników zabawy, ale także zniszczą wszystkie budynki.

Pojawi się możliwość rozgrywki w pojedynkę, parach oraz czteroosobowych drużynach. Nie zabraknie funkcji używania środków transportu, w tym pojazdów naziemnych i debiutującego w Battlefield 5 helikoptera - wśród przykładowych maszyn jest amfibia i traktor.

W planach jest również znany z pozostałych trybów rozgrywki zaawansowany system destrukcji otoczenia. Warto zaznaczyć, że za tryb Burza Ognia odpowiadają deweloperzy ze studia Criterion Games.

Płomienie obejmą wszystko

Zobacz: Battlefield 5 - poradnik i najlepsze porady

Battlefield 5 jest regularnie rozbudowywany o bezpłatne treści. Niedawno strzelanka wzbogaciła się o kooperacyjny wariant Siły Połączone, w którym gracze wspólnie starają się pokonać grupy kontrolowanych przez sztuczną inteligencję przeciwników.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze