Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 2042 - VIP Fiesta, zasady i cel gry

Tryb oficjalny w Portalu, o co w nim chodzi.

Jednym z trybów gry w Battlefield 2042 Portal jest proponowany przez twórców - zaprojektowany przez jednego z deweloperów - tryb rozgrywki VIP Fiesta.

Akcja rozgrywa się na mapie Port Arica z Bad Company 2. W starciu biorą udział dwie drużyny. Za każdym razem odradzasz się z inną bronią - więc nieważne, jakie uzbrojenie wybierzesz. Sterujemy też tutaj żołnierzamy ze starszej części, więc nie ma tu Specjalistów.

Celem jest likwidowanie VIP-ów. Który zespół pierwszy zabije 15 razy VIP-a z przeciwnej drużyny, ten wygrywa. Wrogi VIP jest zawsze widoczny na czerwono i ma nad sobą ikonkę klasy (1). Co ważne sojuszniczy VIP (2) też jest czerwony, lecz nie widać nad nim ikony.

Jeśli sam jesteś VIP-em, zobaczysz po odrodzeniu informację na górnym pasku (3). Poza tym, cały czas widać też podobną informację po prawej stronie ekranu - to napis You're the VIP (4) po angielsku.

Co robić, by wygrać? Rób wszystko, by pokonać wrogiego VIP-a. Mapy z Bad Company 2 oferują dużo opcji destrukcji, więc pamiętaj o niszczeniu ścian budynków, za którymi chowa się wróg.

Jeśli sam jesteś VIP-em, pamiętaj, by trzymać się blisko sojuszników i nie wdawać niepotrzebnie w wymiany ognia.

Następnie: Battlefield 2042 - Szturm: zasady i cel w Portal

Spis treści: Battlefield 2042 - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Battlefield 2042 - Portal: przeglądarka serwerów

O autorze

Komentarze