Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Battlefield 1 dostępny w pełnej wersji także od 18 października

W Specjalnej Edycji Ochotnika.

Battlefield 1 zadebiutuje „oficjalnie” dopiero w piątek, 21 października, lecz osoby zainteresowane wcześniejszym przystąpieniem do rozgrywki w pełną wersję gry mogą zdecydować się na zakup Specjalnej Edycji Ochotnika, umożliwiającej zabawę trzy dni wcześniej - 18 października.

Edycja Ochotnika (ang. Early Enlister Deluxe Edition), oprócz wcześniejszego dostępu, oferuje też między innymi skórki pojazdów, Pakiet Czerwonego Barona z charakterystycznym trójpłatowcem i zestaw pakietów bojowych (najpewniej zawierających części broni).

Zobacz: Battlefield 1 - Poradnik, Solucja

Najważniejsze, że wszystkie postępy - zarówno w kampanii, jak też w trybie wieloosobowym - przenosimy z wczesnego dostępu do pełnego wydania, a więc 21 października zaczniemy już grę z tym, co uda nam się odblokować wcześniej.

Ta edycja dostępna jest tylko w wersji cyfrowej na PC, PS4 i Xbox One, przy cenie wyższej o około 70-100 zł od standardowego wydania.

Battlefield 1 zaoferuje kampanię dla jednego gracza, a fabuła przedstawia losy kilku postaci, biorących udział w walkach na różnych frontach. Będzie to między innymi czarnoskórty Amerykanin oraz kobieta z plemienia Beduinów.

Gra została osadzona w realiach I wojny światowej, do czego nawiązuje tytuł. Cyfra „1” ma również symbolizować wojnę totalną i narodziny współczesnego pola walki.

Rozgrywka w Battlefield 1 będzie przypominać poprzednie części serii, choć ze względu na wybrany okres historyczny, pojawią się pewne niuanse - zabraknie celowników laserowych czy rakiet naprowadzanych.

O autorze

Awatar Redakcja

Redakcja

Eurogamer.pl

Bardzo lubimy pracę zespołową.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły