Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Origins z poziomem trudności I Am The Night

Bez zapisywania, z jednym życiem.

Podczas rozmowy z Eurogamerem, producent Batman: Arkham Origins ujawnił, że twórcy przygotowali tryb I Am The Night, z wyśrubowanym poziomem trudności.

Opcja dostępna będzie dopiero po dwukrotnym ukończeniu gry - w wersji podstawowej oraz New Game Plus. W I Am The Night nie będzie można zapisać stanu rozgrywki, a Batman otrzyma tylko jedno życie - po śmierci trzeba będzie zacząć od początku.

- Główna linia fabularna i zadania poboczne zajmują jakieś 12 godzin, a do tego dochodzą wszystkie znajdźki - tłumaczy Guillaume Voghel. - Ukończenie gry na sto procent zajmie dużo, dużo więcej czasu. Mamy nowy poziom trudności, powraca New Game Plus, a potem dostępne jest także I Am The Night, bez zapisywania i z jednym życiem.

Producent poinformował także, że po raz pierwszy w serii opuścimy Gotham. W DLC Initiation wcielimy się w Bruce'a Wayne'a, trenującego w Azji.

- Wcielamy się w Bruce'a pobierającego nauki ninja - mówi. - To naprawdę fajne. Dodaliśmy nieco narracji, by dać graczom szersze spojrzenie na początki postaci.

Batman: Arkham Origins ukaże się 25 października, na PC, PS3, X360 i Wii U.

Cover image for YouTube videoBatman: Arkham Origins - #EGX 2013

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman Arkham Origins

Android, iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze