Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Batman: Arkham Origins porzuca Game for Windows Live na rzecz Steama

Osiągnięcia i tryb sieciowy na platformie Valve.

Warner Bros. ogłosił, że Batman: Arkham Origins w wersji na PC nie skorzysta z możliwości systemu Game for Windows Live, lecz aktywowany będzie na Steamie.

Serwis Gamespot donosi, że platforma dystrybucji cyfrowej Valve będzie odpowiedzialna za osiągnięcia i tryb dla wielu graczy.

Nie wiadomo jeszcze, czy gra skorzysta z innych dobrodziejstw Steama, jak zapisów „w chmurze”, kolekcjonerskich kart czy wsparcia dla Big Picture.

W zeszłym tygodniu Microsoft ogłosił, że usunie możliwość zakupu gier na PC ze sklepu Xbox.com, wraz z najnowszą aktualizacją oprogramowania Xboksa 360, lecz Game for Windows Live nadal będzie funkcjonowało.

Batman: Arkham Origins ukaże się 25 października, w polskiej wersji językowej (napisy) na PC, PlayStation 3, Xbox 360 oraz Wii U.

Akcja najnowszej odsłony została umiejscowiona przed wydarzeniami z Arkham Asylum. Ośmiu najlepszych na świecie zabójców przybywa do Gotham City w wigilię Bożego Narodzenia, by zabić Batmana. Po raz pierwszy w historii serii przygotowano także tryb dla wielu graczy.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Batman Arkham Origins

Android, iOS, PS3, Xbox 360, Nintendo Wii U, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze