Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Atlas Fallen - Z dala od oka słońca

Uciekamy przed okiem słońca.

W misji Z dala od oka słońca w Atlas Fallen uciekamy z jaskiń przed Obserwatorem. Po drodze poznajemy kolejne mechaniki, które będą nam potrzebne w trakcie rozgrywki. Na sam koniec docieramy do pustyni Caladrias, gdzie poznajemy Arifa.


Na tej stronie:


Z dala od oka słońca i wyjście

Misję rozpoczynamy od surfowania. Zjeżdżaj cały czas w kierunku wyjścia z jaskini (1). Unikaj przeszkód i lecących głazów. W razie potrzeby podskakuj. Wydostaniesz się na otwartą przestrzeń. Kontynuuj zjazd, aż wpadniesz do następnych podziemi. W środku poznasz technikę Uniesienia, która pozwala podnosić obiekty z piasku. Dzięki niej, możesz wznieść platformę (2) i wskoczyć po niej na wyższy poziom (3) jaskini.

Znowu możesz wykorzystać umiejętność surfowania, aby poruszać się szybciej. Wkrótce dotrzesz do ostrej skały (4) i dowiesz się czym są kamienie esencji. Podróż dalej jaskinią. Od czasu do czasu wykorzystuj Uniesienie oraz pokonuj potwory, aby utorować sobie dalszą drogę.


Zapomniane kowadła

Na końcu jaskini czeka wąski przesmyk (5), który prowadzi na otwartą przestrzeń pustyni Caladrias. W dole zbocza zobaczysz ruiny. Udaj się do nich i podejdź do podświetlonej powierzchni (6). Wysuń z piasku kowadło. Zobaczysz fizyczną postać Nyaala i przeniesiecie się na moment w czasie w trakcie przerywnika.

Po powrocie do teraźniejszości, dowiesz się w jaki sposób walczyć z latającymi potworami, które znajdują się w pobliżu. Rozpraw się z nimi. Dalsza droga prowadzi przez bramę (7), po drugiej stronie przepaści. W celu jej pokonania, wykorzystaj technikę Skoku Powietrznego. Po drugiej stronie czeka nas kolejny etap zjazdowy. Na dole pojawi się przerywnik, w trakcie którego poznasz Arifa (8) i zakończysz misję.

Następnie: Atlas Fallen - Ścieżka do Bastengaru

Spis treści: Atlas Fallen - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Atlas Fallen - początek, Karawana esencji

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Atlas Fallen

PS5, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Damian Laszczak

Damian Laszczak

Guide Writer

Damian jest odpowiedzialny za tworzenie poradników.
Komentarze