Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assault Squad 2: Men of War Origins - ujawniono remake Men of War

Strategia podczas II WŚ.

Rosyjska firma 1C Company ogłosiła, że już za dwa tygodnie - 25 sierpnia - wyda strategię Assault Squad 2: Men of War Origins, stanowiącą remake pierwszego Men of War.

Tytuł od niemieckiego studia Digitalmindsoft ukaże się tylko na PC.

Pierwsze Men of War z 2009 roku było na dobrą sprawę trzecią odsłoną cyklu, po Soldiers: Heroes of World War II oraz Faces of War. Wszystkie te pozycje stworzyła firma Best Way z Ukrainy.

Najnowsza pozycja w cyklu - Men of War: Assault Squad 2 - debiutowała w 2014 roku, a obowiązki dewelopera przejęło już właśnie Digitalmindsoft.

„Uznana seria strategii czasu rzeczywistego Men of War jest ciągle poprawiana i rozbudowywana przez 1C, już od ponad 10 lat” - czytamy w komunikacie. „Wszystko, czego się nauczyliśmy, skupia się w Assault Squad 2: Men of War Origins, tworząc prawdopodobnie najlepsza odsłonę serii.”

Twórcy obiecują współczesną oprawę graficzną i zmiany w rozgrywce. Nie zabraknie oryginalnej kampanii, w której gracze prowadzą siły Aliantów, Sowietów i Niemiec w trzech sporych scenariuszach.

Autorski silnik graficzny GEM doczekał się wsparcia dla DirectX 11. Jest też zremasterowany dźwięk, bogaty zestaw efektów, zmiany w balansie rozgrywki, poprawione interfejs, sztuczna inteligencja, zarządzanie jednostkami czy nawet balistyka pocisków.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze