Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Assassin's Creed Valhalla z koszmarnym poziomem trudności - dziś patch 1.3.1

Jest też wiele innych nowości.
  • Nowa aktualizacja wprowadzi koszmarny poziom trudności
  • W planach dodatkowe mapy do trybu rzeczny najazd
  • Twórcy zmienią też działanie run

Ubisoft opublikuje dzisiaj kolejną aktualizację Assassin's Creed Valhalla. Jedną z kluczowych nowości jest następny poziom trudności - koszmarny.

Opcja o 200 procent zwiększy otrzymywane przez postać gracza obrażenia, a przy tym zachowa standardową ilość ran zadawanych wrogom. Funkcja zredukuje jednocześnie o 40 procent skuteczność leczenia i o 38 proc. czas trwania „okienka” na sparowanie ciosu.

Patch 1.3.1 zaimplementuje również trzy dodatkowe mapy do trybu rzeczne najazdy z kolejnymi mistrzami do pokonania. We wspomnianym wariancie pojawią się nowe nagrody w formie pancerza i pięciu broni.

Twórcy dodadzą tatuaże autorstwa graczy

Podniesiono też maksymalny poziom rozwoju chaty, służącej do rekrutowania jomswikingów, a także łodzi najazdowej - oba elementy będzie można ulepszyć do 4. i 5. levelu. Do tego trzy następne umiejętności do odblokowania.

Ponadto zmianie ulegnie działanie run - teraz zapewnią bonusy do broni, z którą są połączone, co umożliwi tworzenie bardziej spersonalizowanych zestawów uzbrojenia. Poza tym zniknie limit, po przekroczeniu którego premie nie mogłyby się kumulować.

To nie wszystko, ponieważ do gry trafią tatuaże, które przygotowali fani w ramach niedawnego konkursu. Wzory do nałożenia na postać, odbierzemy poprzez platformę Ubisoft Connect. Lista modyfikacji i nowości obejmuje także naprawę szeregu błędów.

Aktualizacja 1.3.1 pojawi się dzisiaj o godzinie 14:00. Rozmiar patcha różni się w zależności od platformy sprzętowej - posiadacze PS5 pobiorą 14,31 GB, ale już właściciele Xbox Series X/S do ściągnięcia będą mieli 34,05 GB.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze